• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cesi Medikal

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Çam Sokak No: 11/1b İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 253 34 52

Cesi Medikal İstanbul’da medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Kurulduğumuz günden bu yana tıbbi cihaz, ortopedi ve medikal malzeme sektöründeki faaliyetlerimize devam ediyoruz. İlkeli, dürüst ve müşteri memnuniyetine önem vererek sektördeki yerimizi koruyoruz. Havalı hasta yatağından, hasta bezine kadar geniş ürün yelpazemizle servis ve kargo hizmeti sunarak ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz alanında verdiğimiz hizmet hizmette müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin temininde yardımcı oluyoruz. Uzman personel kadromuzla müşterilerimizin her türlü medikal ihtiyacını anlayarak çözüm odaklı yaklaşım sergiliyoruz. Sattığımız havalı hasta yataklarımızda yüksek kaliteli ve ekonomik hava motorlu yatak sistemi kullanılıyor.

Oluşabilecek sorunlar için yedek parçalarıyla birlikte müşterilerimize gönderim sağlıyoruz. Ayrıca garantili üst kalitede tansiyon aletlerimiz ile tansiyonunuzu ölçtüğünüzde doğru sonuç alırken yine doğru sonuç verdiği laboratuar ortamında kanıtlanan şeker ölçüm strip modelinin servis ve kargo ile gönderimini sağlıyoruz. Dahası, hijyenik temizlik bezlerimiz ve saç yıkama bantlarımızla hastalarımızın temizliğini kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz. Dahası, egzersiz veya normal ev işlerinden kaynaklanan kas ağrısı ve gerginliğini rahatlatmak ve geliştirmek için kullanılan tens-ems cihazlarının da gönderimini ve satışını sağlıyoruz.

Medikal ve tıbbi cihaz alanındaki gelişmelere ayak uydurarak en yeni teknoloji, ürün ve hizmet sunumuyla sürekli gelişmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla sektörde yerimizi korumaya devam etmeyi, ürünlerimizi kullanan hastalarımızın yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR