• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çetinkaya Mermer & Granit

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Muhammet Çetinkaya

  • firma instagram

Birmilyonnokta.com kervanına yeni katılan Çetinkaya Mermer & Granit isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, İstanbul halkına mermer ve granit hizmeti vermektedir. Her hizmetinde kalitesini konuşturan firmamız, yoğun bir şekilde çalışmakta ve çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet vererek gelişen ve büyüyen firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmıştır. Başarımızı kalitemize borçlu olduğumuzu belirtiriz.

İstanbul mermer ve granit, özellikle ev dekorasyonu konusunda büyük hizmetler vermiş ve vermeye de devam ediyor. Evinizin, merdivenlerini, dış cephesini, banyosunu, tuvaletini, balkonunu son derece şık mermerler ile döşeyen firmamız, kaliteyi ayağınıza kadar getiriyor. Evinizin son model mermerler ile döşenmesini ve oldukça dikkat çekici olmasını sizler de istemez misiniz?

Firmamız, sadece mermer döşeme hizmeti değil, aynı zamanda banyo dolabı takma hizmeti de vermektedir. Banyonuzun mermerini yaptırırken acaba dolabı nerden getirsem de yaptırsam diye düşünmenize gerek yok. Firmamız, geniş yelpazeli hizmeti ile hem mermer hem de dolap ihtiyacınıza anında cevap oluyor. Firmamızın tüm bu kaliteli hizmetlerini son derece uygun fiyata sunduğunu da biliyor muydunuz?

Hem kaliteli hem de cep yakmayan tek firma olarak yedi yirmi dört hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin ilk ve tek adresinde olduğunuzu lütfen unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar