• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çetinkaya3 Kuyumculuk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Musa Çetinkaya , Recep Çetinkaya , Alparslan Çetinkaya

  • firma instagram

Takı, geçmişten bu yana kullanılan önemli bir süs malzemesi ve statü sembolü olmuştur. Özellikle organizasyonlarda altın, gümüş ve pırlantalar sıklıkla tercih edilmektedir. Biz de bu tercihlerinizi en kaliteli hizmetlerimizle birlikte sizlere sunmak için Çetinkaya Kuyumculuk olarak kurulduğumuzdan bu yana çalışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ve karşılıklı ilişkilerimiz, bizleri her gün daha iyi bir işletme haline getiriyor ve bundan onu duyuyoruz.

Sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz veya organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olan altın, bilezik, bileklik ve kolyeleri sizlere sağlıyoruz. Müşterilerimize her zaman en çok çeşidi ve en kaliteli ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz ve onların isteklerine göre ürünlerimizi temin ediyoruz.

Mersin takı ve aksesuar sektöründe adımızı sıkça duyuruyor ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde konumumuzu her daim yükseltiyoruz. Çeşitli ürünleri sunarak organizasyonlarınıza destek oluyor, uygun fiyatlar, güler yüzlü hizmet ve deneyimli personelimiz ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak isteklerinize göre ürünlerinizi temin ediyor ve bütün sorunlarınızla ilgileniyoruz. Şehrimizde kuyumculuk işletmeleri içerisinde adımızı daha iyi yerlere taşıyor ve müşterilerimizle birlikte daha da büyüyoruz.

Siz de kaliteli hizmet, takı ve aksesuarda yüksek standartlarla buluşmak istiyorsanız bizi ziyaret edin. Bizden haberdar olmak için Instagram sayfamızdan takip edebilir, her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR