• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetinkaya3 Kuyumculuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Çetinkaya , Recep Çetinkaya , Alparslan Çetinkaya

Takı, geçmişten bu yana kullanılan önemli bir süs malzemesi ve statü sembolü olmuştur. Özellikle organizasyonlarda altın, gümüş ve pırlantalar sıklıkla tercih edilmektedir. Biz de bu tercihlerinizi en kaliteli hizmetlerimizle birlikte sizlere sunmak için Çetinkaya Kuyumculuk olarak kurulduğumuzdan bu yana çalışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ve karşılıklı ilişkilerimiz, bizleri her gün daha iyi bir işletme haline getiriyor ve bundan onu duyuyoruz.

Sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz veya organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olan altın, bilezik, bileklik ve kolyeleri sizlere sağlıyoruz. Müşterilerimize her zaman en çok çeşidi ve en kaliteli ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz ve onların isteklerine göre ürünlerimizi temin ediyoruz.

Mersin takı ve aksesuar sektöründe adımızı sıkça duyuruyor ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde konumumuzu her daim yükseltiyoruz. Çeşitli ürünleri sunarak organizasyonlarınıza destek oluyor, uygun fiyatlar, güler yüzlü hizmet ve deneyimli personelimiz ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak isteklerinize göre ürünlerinizi temin ediyor ve bütün sorunlarınızla ilgileniyoruz. Şehrimizde kuyumculuk işletmeleri içerisinde adımızı daha iyi yerlere taşıyor ve müşterilerimizle birlikte daha da büyüyoruz.

Siz de kaliteli hizmet, takı ve aksesuarda yüksek standartlarla buluşmak istiyorsanız bizi ziyaret edin. Bizden haberdar olmak için Instagram sayfamızdan takip edebilir, her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR