• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çevik Oto Özel Servis

Adres :

Fatih Mah. Bülbüllü Sokak No: 26 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Temir

E-Posta Adresi :

hsntmr9460@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 620 94 60

Arabalarınız sizlerin gözbebeği. Bunu iyi anlıyoruz ve sizler için değerli olan araçlarınıza aynı değeri gösteriyoruz. Konya oto servis ve tamirhane sektöründe en hassas çalışan firmalardan biriyiz. Hizmetlerimiz ile sizlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Bize getirdiğiniz hasarlı araçlarınıza, bilgisayarla arıza tespitini yaparak sorunu inceliyoruz. Duyarlı ve güvenilir personelimiz müdahalesini gerçekleştirirken oldukça titiz davranmaktadır.

Çevik Oto Özel Servis olarak her koşulda size yetişmek için 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz güvenle yol yardımını gerçekleştirdiğimiz araçlarınızı, servisimize getirerek tamiratını da gerçekleştirebiliyoruz. Araç tamir atölyelerinin en sağlam ve güvenilir adresi olmanın çok daha ötesindeyiz. Sizin, dolayısıyla aracınızın konforunu sağlamak bizim görevimiz. Sağlam çalışma şeklimiz, saygıyı elden bırakmayan anlayışımızla hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bakımları düzenli yapılan araçların diğerlerine kıyasla daha uzun ömürlü olduğunu biliyoruz. Bu sebeple araç bakımlarının doğru ve düzenli yaptırmanız sizin ekonominizi pozitif etkileyecektir. Bizler bakım zamanlarında tercih edeceğiniz profesyonel servis hizmeti sağlamaktayız. İşini iyi yapan arabalarla aynı dili konuşan çalışma ekibimiz hizmetinizde. Yaptığı mesleği seven, meraklı ve araştırmacı ekibimiz araçlarınıza istediği randımanı kazandırmaktadır. Her zaman bir adım önde olmayı şirket prensibi olarak görmekteyiz.

Yol yardım konusunda en uzman şoförlerimiz sizlerin araçlarını hasar katmadan en doğru şekilde çeker. Güvenle aracınızı emanet edeceğiniz bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Araçlarınızı ihmal etmeyin, kendinizi ihmal etmeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR