• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceylan Hayvancılık (ceylan Çiftliği)

Adres :

Kabakça Mahallesi Mabed Çıkmazı Sokak No: 18 34540 İstanbul » Çatalca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Ceylan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 385 05 00

Whatsapp 2:

0 (532) 419 62 60

İstanbul hayvancılık sektöründe sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Ceylan Hayvancılık (Ceylan Çiftliği) birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizler için organik yumurta satışı, büyükbaş kurbanlık satışı, hayvan alımı, kurbanlık kesimi ve taze süt satışı gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılıyoruz.

Çiftliğimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılıyoruz. Temiz, sağlıklı ve son derece bakımlı hayvanlarımızı satışa sunarak sizleri memnun ediyoruz. Bütçenize uygun ortak bir fiyatta anlaşma sağlayarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.

Elinizdeki büyükbaş hayvanları değerine göre satın alıyoruz. Yüksek fiyatlarla alım yaparak sizleri memnun ediyoruz. Hayvanlarımızı alanında uzman kasaplarımız tarafından tercihinize göre kesiyoruz.

Hizmetlerimiz sırasında temizlik kurallarına her zaman dikkat ediyoruz. Sağlıklı tavuklarımızdan almış olduğumuz tamamen organik olan yumurtaları ve ineklerimizden sağdığımız sütlerimizi en iyi şekilde sizlere sunuyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak isterseniz telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hatlarımızdan mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak aklınıza takılmış olan soruları teker cevaplıyoruz. Gerekli bilgilendirmeleri yaparak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR