• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiçek Lady Oyun & Parti Evi

Adres :

Kartal Tepe Mahallesi Okul Caddesi No 76 İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Çiçek

E-Posta Adresi :

esracicek640@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 638 19 69

Whatsapp 2:

0 (543) 638 19 69

Çiçek Lady Oyun & Parti Evi

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Çiçek Lady Oyun & Parti Evi ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Çiçek Lady Oyun & Parti Evi ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Etik değerlerinden bir an olsun ödün vermeyen hizmetlerimiz iş güvenliğini göz önüne alarak gerekli tedbirleri ön plana çıkarmayı da ihmal etmemektedir. Öyle ki insan sağlığının öncelikli olarak önem arz ettiği hizmetlerimiz bu konuda da diğer konularda olduğu gibi titizliği beraberinde getirmektedir. Ulusal olduğu gibi uluslararası standartların belirlemiş olduğu ölçütler dâhilinde de ön plana çıkan faaliyetlerimiz firmamızın kaliteli hizmetlerini bir kez daha ortaya koyarken güvenilirliğini de gözler önüne sermektedir.
Çalışma saatlerimiz:
Hafta İçi:09:00-21:00
Hafta Sonu:12:00-21:00

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR