• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiçek Lady Oyun & Parti Evi

Adres :

Kartal Tepe Mahallesi Okul Caddesi No 76 İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Çiçek

E-Posta Adresi :

esracicek640@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 638 19 69

Whatsapp 2:

0 (543) 638 19 69

Hizmet kalitesi, güven veren altyapısı, donanımlı ekibi sayesinde sektörünün öncü kurumları arasında yer alan firmamız, kendisini sürekli geliştirerek ve güncelleyerek bir yandan müşterilerinin beğenisini kazanmakta diğer yandan da rakiplerine örnek olmaktadır. Büyük rekabete sahne olan İstanbul eğlence sektöründe öncü pozisyonda bulunan firmamız, haftanın her günü oyun ve parti organizasyonları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bayrampaşa’da bulunan firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri müşterilerine sunduğu pratik, yaratıcı, eğlenceli ve hızlı çözümlerdir. Hızı ve zamanlaması ile takdir kazanan firmamız, kaliteden asla taviz vermeyen yapısı ile de müşterilerinin güvendiği marka olmayı başarmıştır.

Kalitemizi artırarak büyüttüğümüz firmamızın bilgi birikimi ve deneyimini de müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Bu anlamda müşterilerimize sayısız seçenek sunabilmekte, onların beklentilerini aşacak düzeyde organizasyonlar düzenleyerek, müşteri memnuniyetini garanti altına almaktayız.

Müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamak için altyapımızdan personelimize kadar sürekli bir gelişim içindeyiz. Teknolojiden de faydalanarak gerekli gördüğümüz her türlü yeniliği hizmet ve ürünlerimize yansıtmakta, müşterilerimizin seçeneklerini bu şekilde artırmaktayız. Uzman kişilerden oluşan kadromuzun da bu yenilik ve gelişmelere adapte olmasını çeşitli eğitim ve seminerlerle mümkün kılmakta, hizmet kalitemizin sürekliliğini de bu şekilde sağlamaktayız.

Müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun, doğru çözümleri uygun fiyatlarla sunabiliyor olmaktan da büyük mutluluk duymaktayız. Çünkü firma olarak kaliteden fiyata en iyi hizmeti vermek öncelikli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR