• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiçek Otomotiv

Adres :

İvedik Organize Sanayi Sitesi 35 Cad. 1338 Sokak No: 8 İvedik Osb Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 876 98 77

Whatsapp 2:

0 (537) 871 23 39

Çiçek Otomotiv hizmet anında ve sonrasında müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkaracak şekilde hizmetler vererek sorumluluk duygusu içinde, tecrübeli çalışanlarımızla ve müşterilerimizle sürekli yenilenerek gelişen güvenilir bir firmadır. Tecrübemizden aldığımız güven ile kaliteden taviz vermeden rekabetçi bir tutumla sektörde öncü firma olmayı hedeflemekteyiz.

Değişen teknoloji ve şartlar doğrultusunda müşterilerimizin devamlı değişen isteklerini karşılamak için müşteri memnuniyetini ön palanda tutarak sürekli gelişmekteyiz. Firmamızı en üst seviyeye çıkarmak için çalışanlarımızın tecrübelerini arttırmaya yönelik faaliyetler yaparak kendimizi sürekli geliştirdiğimiz bir çalışma ortamı oluştururuz. Elimizdeki kaynakları tasarruflu kullanarak çevremizi korumaya çalışırız. Atık ve ambalaj oluşumunu azaltarak, çevreye gürültü vermeden çalışanlarımızı çevre koruması konusunda bilinçlendirerek çalışmalarımızı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ankara Oto Servis ve Tamirhane sektöründe Çiçek Otomotiv olarak fren bakımı, çıkma parça, yedek parça, fren testi, oto tamiri verdiğimiz hizmetlerin bazılarıdır. Sunduğumuz her bir parçanın kalitesi ile kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin güvenini kazandık. Gelecekte de sektörde ilklere imza atmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, bu sektörde daima bir adım önde olmayı hedeflemekteyiz.

Şu anda olduğumuz yeri kararlılık, iş ahlakı ve güvenilirlikten asla vazgeçmemeye borçluyuz. Yaptıklarımızla yetinmeyip hep daha iyisini hedefledik ve bu yolda emin adımlarla yürümekteyiz. Sürekli yenilenen sektörde müşterilerimizin ve pazarın isteklerinin ötesinde işler yapan bir firma olmak amacımızdır. Uygun fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti odaklı firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya daima devam edecek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR