• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çikolata Shop

Adres :

Bahçelievler Mahallesi 1623 Sokarslan Apt No: 1-a Çikolata Shop Cafe Site Yanı Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşe Yıldız

E-Posta Adresi :

yildiz.msefa@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 652 66 35

Whatsapp 2:

0 (553) 190 60 47

Whatsapp 3:

0 (533) 652 66 35

Whatsapp 4:

0 (553) 190 60 47

Çikolata Shop

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Çikolata Shop ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Çikolata Shop ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR