• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dak Oto Temizlik Kozmetik Bakım Revizyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma instagram

Dak Oto Temizlik Kozmetik Bakım Revizyon ailesi olarak çalışmalarımızı birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyoruz. Sektörün önde gelen ismi olarakmüşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Hatay oto aksesuar ve modifiye sektöründe verdiğimiz hizmetle geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet sayesinde %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tam donanımlı firmamızda gerekli tüm malzemeleri bulunduruyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda tamir, bakım, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemler yapıyoruz. Ekibimiz yıllardır bu sektörde hizmet veriyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle aracınızı muayene ediyor, aracınızın gerekli işlemlerini yapıyoruz. Bu sayede aracınızı güvenle kullanmanızı sağlıyoruz. Firmamızda araç temizleme hizmeti de veriliyor. Aracınızın iç ve dış temizliğini detaylı olarak yaptırabilirsiniz.

Oto kuaför çalışmalarımızla aracınızı detaylı temizliyoruz. Aynı zamanda koltuk ve paspas yıkama hizmeti veriyoruz. Aracınızın boyasını yeniliyor, boya koruma çalışmaları yapıyoruz. Pasta cila çalışmaları, far bakımı ve lastik bakımı da özenle yapılıyor. İsteğiniz üzerine adresinize gelerek aracınızı alıyor, gerekli işlemleri eksiksiz yerine getiriyor ve aracınızı tekrar adresinize teslim ediyoruz. Zamanı doğru kullandığımız için herhangi bir aksilik yaşanmıyor. Aracınız için kullanmak istediğiniz aksesuarları firmamızdan temin edebilirsiniz. Bizler doğru ve uygun fiyatlı çalışmalarımızla sizlere en doğru hizmeti sunuyoruz. Aracınızı güvende tutmak için tecrübe sahibi ekibimizin verdiği hizmetten faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR