• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çilek Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Coşkun Gökçen

Halı yıkama alanında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız bunun yanında yorgan yıkama ve battaniye yıkama konularında da en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Evler ve iş yerlerinizde bulunan koltukların yıkanması konusunda da sizlere başarılı şekilde hizmetler sunan firmamız gelişmiş ekipmanları ile koltukların tam olarak temizlenmesini sağlayabilmektedir.

Temizlik konusunda sizlerin tam olarak yapamayacağınız ve profesyonel yardımlar ile çok daha etkili bir temizlik sağlanabilecek alanlarda sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmaktayız. Halılarınızın türüne göre en uygun şekilde yıkanması ve deforme olmadan tam olarak temizlenmesini sağlamaktayız. Bu başarıyı battaniye ve yorganlarınız içinde sorunsuz bir şekilde göstermekteyiz. Alanında uzman olan firmamız sizlere profesyonel bir şekilde yıkama hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir halı yıkama ve koltuk ile yorgan konusunda oldukça başarılı hizmetler sunan firmamız battaniyelerin sorunsuz bir şekilde yıkanarak tam olarak temizlenmesini sağlamaktadır. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ve gelişmiş ekipmanları ile sizlere en başarılı şekilde koltuk, halı, yorgan ve battaniye yıkama alanında hizmetler sunmaktadır.

Hızlı bir şekilde kirlenen ve evlerdeki hijyen için yıkanmaları gereken halıların profesyonel şekilde yıkanması ve tüm lekelerin çıkartılarak sizlere sunulması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Halı türlerinize göre özel yıkama işlemlerini itina ile uygulamaktayız. Koltuklarınızın da gelişmiş ekipmanlar ve özel temizleme malzemeleri ile sorunsuz bir şekilde yıkanmasını sağlayarak sizlere temiz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR