• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Budak

Etik ve ilkeli ticari anlayışımız ile Ankara oto lastik ve jant sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; geniş ürün stoklarımız ve jant ve lastik konusunda ihtiyacınız olan her türlü teknik bilgi sağlayan çalışma kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktadır. Servisimizde siz değerli müşterilerimize yazlık ve kışlık lastik satış hizmeti başta olmak üzere lastik tamiri ve onarımı, lastik saklama, rot balans ayarı, far ayarı, jant kapağı değişimi, 2. el lastik alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca yolda kalma durumlarınızda bulunduğunuz lokasyona kadar gelerek 7/24 oto lastik yol yardım hizmeti de sunmaktayız.

Servisimiz sektörde yılların bilgi ve deneyimine sahiptir. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyim ile öncelikli hedefimiz daima müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde pek çok ünlü lastik ve jant firmasının yerli ve ithal ürünlerini stoklarımızda bulundurmaktayız. Servis olarak hizmet amacımız güvenli bir sürüş keyfini siz değerli müşterilerimize yaşatmaktır. Dolayısıyla son teknoloji harikası cihazlar ile servisimizde birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Kaliteli hizmet, güvenilirlik, dürüstlük ve adil yaklaşım hem sosyal hayatta hem de iş yaşantımızda benimsediğimiz öz değerlerimizdir. Bu öz değerlerimiz ekseninde özverili işçiliğimiz ve A kalite hizmet anlayışımız çerçevesinde garantili bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Servisimizde görev alan tüm teknik kadromuz alanında eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Yaptığı işin sorumluluklarının bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR