• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Otomotiv Kaporta Boya Otomatik Şanzıman Mekanik

Adres :

İnönü Mah 1763/3 Cad No 12 Başkent Oto Sanayi Sitesi Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Çeçen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alicecen94@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 846 86 22

Whatsapp 2:

0 (539) 846 86 22

Whatsapp 3:

0 (539) 949 75 28

Whatsapp 4:

0 (541) 900 06 19

Whatsapp 5:

0 (535) 270 86 24

Çınar Otomotiv Kaporta Boya Otomatik Şanzıman Mekanik olarak Ankara Yenimahalle’de hizmetlerine devam etmekte olan işletmemiz oto tamir ve bakım alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız gelişen teknolojileri güncel bilgi birikimi ve müşteri memnuniyetiyle birleştirerek Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe fark yaratmayı başarmış, yıllardır ortaya koyduğu uygulamalarla müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektör tüm dünya ile entegre olmayı ve yenilikleri takip etmeyi gerektirir. Bu bilinç ve hassasiyetle hareket eden uzman kadromuz, donanımlı yapısıyla ekip çalışmasına büyük önem vermekte, en zor tamirat ve bakımların üstesinden kolayca gelmeyi başarmaktadır. Sektördeki teknolojiyi yakından takip eden kadromuz, uygulamalarında bu modern teknoloji ve ekipmanları kullanmakta, daha sağlıklı, daha uzun ömürlü sonuçlara imza atmaktadır.

Oto servis ve tamirhane, oto elektrik sistemleri, oto yedek parça, pasta cila uygulaması, oto tamir servisi, oto boya sistemleri, ön muayene hazırlık işlemleri, göçük düzeltme işlemleri, otomatik şanzıman sistemleri gibi onlarca hizmeti yerine getirmeye yetkinliği olan kadromuzla hizmet veriyoruz. Ayrıca şeffaflığa ve karşılıklı güvene önem vermekte, bütün işlem detaylarını müşterileriyle paylaşarak sebebini, sonucunu belirterek işlerini yapmaktadır.

Firmamız her marka ve model aracın servis ve bakım işlemlerini başarıyla yerine getirmekte, en kaliteli yedek parça ve ürünleri kullanarak araçların daha sağlıklı, daha uzun ömürlü ve daha konforlu olmasına yardımcı olmaktadır. Pasta cila gibi işlemleriyle de daha güzel görünmesini sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR