• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Peyzaj

Adres :

Torbalı İzmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Çok

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 463 35 48

İzmir peyzaj olarak, peyzaj projelendirme ve uygulama faaliyetlerini yürütmekteyiz. Sektörde meydana gelen her türlü yeniliğin takipçisi olarak, modern mimari çizgilerle doğanın eşsiz etki ve değerlerini yaşam ve çalışma alanlarımıza entegre etme gayretindeyiz. İzmir Çınar Peyzaj olarak, kısa sürede sektörde adından söz ettirmeyi başarmış bulunuyoruz. Yaptığımız her türlü işte doğadan ilham alarak estetik ve işlevselliğin vazgeçilmez olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Bu yüzden her işimizde en faydalıyı, en güzeli ve en doğru işi yapmaya özen gösteriyoruz.

Bizlerden sağlayabileceğiniz hizmetlerimiz arasında; bahçe çim bakımı, çim biçme sistemleri, bahçe düzenleme, bahçe bakım işlemleri, süs bitkileri temini, bahçe peyzaj malzemeleri, bahçe sulama sistemleri, çim ekimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. İzmir Torbalı’da faaliyet gösteren firmamıza internet adresimizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve irtibat numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllar süren uygulamalı deneyimleri ile bahçe bakımı, otomatik sulama ve sistem kurulumu, çim alan tesis kurulumu, toprak drenajı gibi temel peyzaj düzenleme faaliyetlerini de sürdürmekteyiz. Alanında en iyi olma hedefiyle firmamız, çim nasıl ekilir, çim sulama sistemleri nasıl kullanılır, hazır çim uygulamaları işlemleri gibi temel sorulara yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmekteyiz. Müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, bahçe düzenleme ve peyzaj projelendirme alanlarında pratik, elverişli ve estetik çözümler üretmek için sürekli çağa ayak uydurmaya çalışmaktayız. Sektöründe konuya hâkim mimari ve ziraat mühendisi personelimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR