• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Sağlıklı Yaşam Kulübü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Gündağ - Abdurahman Gündağ

Çınar Sağlıklı Yaşam KulübüKlubü olarak beslenme danışmanlığı,aktif yaşam koçluğu,hamile beslenmesi ve bölgesel incelme Manisa Salihli 'dehizmet vermekteyiz,

Danışmanlık sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarınaÇınar Sağlıklı Yaşam KulübüKlubüfirması olarak sahibiz.
Çınar Sağlıklı Yaşam KulübüKlubü olarak sizlerde kilo kontrol ürünleri,sağlıklı atıştırmalıklar,destekleyici ürünler,özel gıda takvileri gibi ürün kullanımlarınızda danışmanlığımızda tüketiniz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.
Çınar Sağlıklı Yaşam KulübüKlubüfirması olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Firmamız bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR