• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Demirtaş

Yaşadığımız hayat sırasında farklı yerlere giderken, kendi aracımızın yanımızda olmadığı zamanlarda, ya da araç sahibi olmayıp seyahat için araçlara ihtiyaç duyduğunuzda taksiler sizlere hizmet vermektedir. Günün her saatinde 7/24 hizmet vermekte ve sizlerin ihtiyaçları olan ulaşım hizmetlerini sağlamaktadır. Çınar Taksi olarak bizlerde sizlere bu alanda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için kurulmuşuzdur.

Çınar Taksi Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Balıkesir taksi sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hızlı bir hizmet sunmak için beklemekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız araçlarımız yeni, bakımlı ve kaliteli olup sizlere en iyi hizmeti vermemizde bizlere yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer sizlerin de ulaşım için taksi hizmetine ihtiyacınız varsa ve kaliteli uygun fiyatlı ve hızlı hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çınar Taksi iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR