• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cintolar Zeytincilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuri Can Uçar - Veysel Uçar

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Türkiye zeytin üretiminde dünyada 4. sıradadır. İspanya, İtalya ve Yunanistan’ dan sonra gelerek önemini bir kez daha vurgulamıştır. Araştırmalar sonucunda dikilen 24 milyon ağacın gelecekte mahsul vermeye başlaması, Türkiye’ nin zeytin üretiminde ilk sıralara çıkabileceğinin kanıtıdır. Ülkemizde en yaygın zeytin ve zeytinyağı üreticiliği Akdeniz ve Ege de yapılmaktadır. Üretimi bu kadar yaygın olan bir ürünün ülkemizde tüketimi pek de yaygın değildir. Doktorların günde bir kaşık zeytinyağı içmenin insan sağlığına oldukça faydalı olduğunu belirtmektedir.

Sofralarımızın baş tacı olan zeytin ve zeytinyağının insan sağlığına birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle kahvaltılarda belli miktar tüketilen zeytinin içerdiği zengin besin değerleri sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu yağların belli miktardaki karşılanmasını sağlar.

Manisa/ Akhisar ‘da faaliyetini sürdürdüğümüz firmamız, tamamen sağlıklı ve yüzde yüz doğal zeytin ve zeytinyağlarımızı gözünüz kapalı tüketebilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.

Cintolar Zeytincilik , alışveriş sektöründe alanında büyük başarılara imza atmıştır. Doğal olana artan talep doğrultusunda müşterilerimize kendi ellerimizle topladığımız ve fabrikamızda soğuk sıkım yöntemiyle işlenmiş zeytinyağımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarız. İşini severek yapan, tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile beraber, üretimden dağıtıma kadar olan sürede büyük çaba sarf ediyoruz. Sizlerin güvenle tercih edeceği kalite anlayışımız ile Türkiye’ nin bütün il ve ilçelerine dağıtım yapılmaktadır. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile de bütün kitleye hitap etmekteyiz. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR