• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çizim Fabrikası

Adres :

İhsaniye Mahallesi Nevzat Şenol Sokak No: 4/c Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hasanhüseyincicek@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 649 69 14

Whatsapp 2:

0 (505) 649 69 14
Çizim Fabrikası atölyesi olarak ihsaniye çizim eğitim merkezi,ihsaniye çizim dersi verenler,ihsaniye resim eğitim merkezi,ihsaniye resim eğitimi verenler,ihsaniye teknik çizim eğitimi,ihsaniye teknik çizim dersleri,ihsaniye güzel sanatlara hazırlık,ihsaniye güzel sanatlara hazırlık kursu,ihsaniye güzel sanatlara hazırlık eğitimi,ihsaniye hobi resim kursları vb. hizmetler vermekteyiz.
Sanat eserlerinin ortaya çıkış hikayelerinin temelinde ifade etme duygusu yatar. Eser sanatçısının anlattığı kadar yaşamaz, izleyicinin anladığı ve edindiği duygular da önemlidir. Bu iletişim, sanatçı ile izleyici bağını oluşturur. Sanatçı eseri ortaya çıkardıktan, yani yarattıktan sonra yeni arayışlara yol alır. Bu süreç sanatın en keyifli etütlerindendir. İzleyicinin süreci de eser sahibi kadar yaratıcıdır. Kendisini ve görme biçimlerini çeşitlendiremeyen izleyici doyamaz. Bu iletişim süreci sanatın ulaşacağı yeri pekiştirir.
“Sanatçı adayı” ifadesi basite alınmayacak kadar uzun bir çıraklıktır. Eser verme kalitesine ulaşmak deneme ve tekrardan geçmedikçe mümkün değildir. Sanatçının sürekli üretmesi ve üretirken de bir o kadar tüketmesi icap eder. Esere kazandırılacak doneleri oluşturmanın yolu edebi, işitsel, kültürel ve toplumsal beslenme şekillerinin zenginliğiyle doğru orantılıdır. Sanatçının bir fabrika gibi çalışmasının temelinde de bu ilişki yatar. Sanatçının sadece eli değil içi de çalışır. Bu döngü aslında bir vardiyadır. Disiplinsiz düzensiz bir görüntü sunan sanatçı algısı olmakla birlikte, göründüğünün aksine muhteşem işleyen bir çalışma programına sahip, planlı ve düzenli üretim ve yaratım süreci yaşayan bir fabrikadır sanatçı.
Seri üretim yapmayan bir fabrika…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR