• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çizim Fabrikası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Çiçek

Nilüfer’in merkezinde hizmet vermekte olan sanat atölyemiz Çizim Fabrikası, siz sanatseverlere en kursu vermektedir. Doğuştan gelen yeteneklerinizi geliştirmek için en adres olan atölyemiz, sizleri kalıba sokmadan eğitim vermektedir. Yeni öğreneceğiniz çizim teknikleri ile kendinizi daha iyi ifade etmenize olanak sağlayan Çizim Fabrikası her zaman gelişmenize katkıda bulunur.

Bursa eğitim sektörün de kendine has öğretme anlayışı ile öğrencilerimizin geleceğini tehlikeye atmaz ve istedikleri lise ya da üniversiteye yerleşmelerine olanak veririz. Çizim kurslarına giden öğrencilerin sonradan yaşadığı en büyük sıkıntı kendi tarzlarını kaybetmiş olmalarıdır. Tek düze eğitimin bir eseri olan bu sonuç kaderiniz olmasın. Daha önce çıkmış çizimlere çalıştıran ve okulların tarzını en iyi şekilde bilen atölyemiz sayesinde yetenek sınavları korkulu rüyanız olmaktan çıkacaktır.

Sadece güzel sanatlara hazırlanan öğrenciler için değil tüm resim yapmayı seven ve detaylı teknik öğrenmek isteyenler için kapısı açık olan Çizim Fabrikası, deneyimli ve yetenekli eğitmenleri ile sizlere kendinizi keşfetme fırsatı sunacaktır. Kara kalem, yağlı boya gibi birçok alanda becerisi olan öğretmenlerimizle sizde en çok yapmaktan hoşlandığınız tekniği öğreneceksiniz.

Makul fiyatları ve sunduğu ödeme kolaylıklarıyla her zaman siz değerli sanatseverlerin ilk tercihi olmuş olan atölyemiz sizlerin istek ve görüşleri ile kendini geliştirmektedir. Özgür ruhların buluşma mekanı olan Çizim Fabrikası’nda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak ve dinlenmiş bir şekilde ayrılacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR