• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Clasking & Asya Elektronik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Evren Havuz

reklam logosu
  • firma fb

Clasking, İstanbul’da hizmet veren ve birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesidir. Clasking olarak İstanbul elektronik sektöründe Fatih semtinde hizmet veriyoruz. Elektronik alanında sağladığımız birçok farklı faaliyet bulunuyor ve daima müşterilerimizi memnun edecek işler ortaya koyma gayretindeyiz. Bu anlamda daima gelişiyor ve çalışıyor, sizler için en iyi ürünlerin satışını sunma gayreti gösteriyoruz.

Firma olarak temel işlerimizden birisi oto görüntülü teyp satışı gerçekleştirmek... Araç içinde geri görüş kamerası ve sensörlerini sunarak otomobilinizi en güvenli şekilde sürebilmenize yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte otomobiller açısından büyük konfor sağlayan ve trafik ve park alanlarında hayat kolaylaştıran bu parçaları satmakla kalmıyor ve amfi, ses sistemi, oto subwoofer gibi cihazların satımını da gerçekleştiriyoruz.

Biz Clasking olarak müşterilerimizi memnun edecek bir amaç doğrultusunda çalışmayı hedefliyoruz. Bu sebeple çok geniş skaladaki araçlarda kullanılabilecek olan oto görüntülü teyp, navigasyon cihazı gibi birçok cihazın satışını en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Elektronik sektöründeki satımımızı bununla sınırlamıyor ve amfi, ses sistemleri gibi önemli parçaların satışını da gerçekleştiriyoruz.

Sizleri memnun edebilmek için 7/24 hizmetinizdeyiz. Kaliteli ürünler sunduğumuz firmamızda sizler için en iyi fiyatları da belirliyor, böylece elektronik sektöründe Fatih başta olmak üzere tüm İstanbul’da tercih edilecek firmalardan birisi olabilmeyi hedefliyoruz. Bizlere internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, aynı zamanda Fatih’te yer alan firmamıza bizzat gelerek her çeşit elektronik parçayı garantili bir şekilde temin edebilirsiniz.

istanbul fatih oto paspas satışı,istanbul fatih oto paspas modelleri,istanbul fatih oto ses sistemleri satışı,istanbul fatih geri görüş kamerası satışı,istanbul fatih geri görüş kamera modelleri,istanbul fatih double teyp markaları,istanbul fatih double teyp satışı,istanbul fatih oto ses sistemi fiyatları,istanbul fatih oto navigasyon sistemleri,istanbul fatih oto hoparlör satışı,fatih oto paspas satışı,fatih oto paspas modelleri,fatih oto ses sistemleri satışı,fatih geri görüş kamerası satışı,fatih geri görüş kamera modelleri,fatih double teyp markaları,fatih double teyp satışı,fatih oto ses sistemi fiyatları,fatih oto navigasyon sistemleri,fatih oto hoparlör satışı,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR