• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cmrt Zeytinyağı

Adres :

Sakarya Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 232 Ayvalık Balıkesir Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Mustafa Cömert - Yavuz Cömert

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

siparis@cmrtzeytinyagi.com

Whatsapp 1:

0 (531) 722 22 08

Whatsapp 2:

0 (533) 713 65 30

Whatsapp 3:

0 (532) 292 26 06

Cmrt ZeytinyağıZeytinyağı, Zeytinyağı Sabunu, Yeşil Zeytin ve Siyah Zeytin olarak Balılesir Ayvalıkta hizmet vermekteyiz.

Cömert ailesi Midilli' nin Güle Köyü' nde dünyaya gelmiştir. O tarihte babalarımızın zeytinlikleri ve Bekir Cömertoğulları (ZADE) adında zeytinyağı fabrikaları vardır. Mustafa Cömert, kardeşleri Ali, Yusuf, Mehmet, babalarıyla beraber çalışarak hayatlarını idame ettirmişlerdir.1923 senesinde mübadele ile Ayvalık' a gelen ailemiz burada da zeytin ve zeytinyağı üretimine devam etmiştir.

Bilindiği gibi, mübadele, Türkiye' de bulunan Yunan vatandaşlarının Yunanistan' a, Yunanistan' da bulunan Türklerin de Türkiye' ye göç etmeleri anlamındadır.

Yunanistan' ın Midilli adasından gelen mübadillerin yeni yerlerine yerleşmeleri ve uyum sağlaması haliyle kolay olmamıştır. Aile büyük zorluklarla mücadele ederek zeytinlikler edinerek fabrikalarını kurmuşlardır.

1 asırlık tecrübemizle IV. kuşak olarak dedemizin Midilli Adası' nda başlattığı Zeytinyağı üretimine, aynı bilgi, özen ve ahlakla yıllar öncesindeki gibi devam etmekteyiz. %100 doğal, saf zeytinyağımız, bir kısmı Ayvalık bölgesindeki aile zeytinliklerimizden, bir kısmı da Ayvalık' ın köklü müstahsillerinin zeytinliklerinden elde edilmiş olup, özenle ve bekletilmeden doğal yöntemlerle sıkılan zeytinlerden üretilmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR