• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çobanoğlu Otomotiv Oto Kurtarma ( Köprübaşı 7 24 Oto Kurtarıcı )

Adres :

Atatürk Mahallesi Mescid Sokak 3/3 Manisa » Köprübaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Çoban

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 133 50 97

Trafiğin cankurtaranı, halkın ve yolların kahramanı olan Köprübaşı Çobanoğlu Otomotiv Oto Kurtarma resimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla duyurdu. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan yolların kahramanı firmamız, yüzlerce müşterisini kaliteli ve güvenilir yol yardımı sayesinde kurtarmıştır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışmaktadır. Deneyimli ve azimli çalışan kadrosu ile harikalar yaratan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek yol yardım firmasıdır.

Manisa yol yardım, çekici, yol yardım, kurtarma ekibi şeklinde birçok hizmet sunmaktadır. Nerede olursanız olun yolda kaldığınız esnada gönül rahatlığı ile arayıp yardım isteyebileceğiniz en hızlı firma olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz. Trafikte ne zaman ne olacağını hiçbir insan kestiremez ve bu yüzden önceden önlem almak yapmamız gereken en temel şeylerden biridir. En büyük önlemimiz; yol yardım konusunda acil olarak ulaşabileceğimiz bir irtibat numarasını yanımızda taşımaktır. Firmamız hem hızlı hem kaliteli hem de güvenilir hizmeti ile yol yardım için anında ulaşabileceğiniz tek firmadır.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden bizleri arayarak iletişime geçebilir ve yol yardım için çağırabilirsiniz. Yol yardımı, yolların kahramanı firmamızdan sorulur. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir yol yardım hizmeti almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu bir kez daha belirtmekte fayda var.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR