• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çobanoğlu Tuhafiye Dünyası

Adres :

Kavacık Kürşat Cad. 4/1 Beykoz/istanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Çoban

E-Posta Adresi :

tuhafıyedunyasi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 513 25 25

Whatsapp 2:

0 (534) 513 25 25

Çobanoğlu Tuhafiye Dünyası olarakbeykoz yün iplik satışı,beykoz örgü iplikleri satışı,beykoz örgü ip çeşitleri,beykoz yün toptancıları,beykoz kalın yün ip satışı,beykoz nako yün iplik satışı,beykoz tuhafiye ürünleri satışı,beykoz boncuk düğme satışı,beykoz tuhafiye malzemeleri satışı,beykoz kanaviçe malzemeleri satışı,beykoz elişi malzemeleri satışı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamızın bu başarısı ise müşterilerimize doğrudan yansımış, müşterilerimiz sunmakta olduğumuz hizmetlerin kalitesinde büyük ölçüde bir artış gözlemlenebilmiştir. Bu sayede her geçen yıl yenilenen hizmet anlayışımız ve deneyimli kadromuz sayesinde müşterilerimizin olası her türlü ihtiyaçları için en etkili çözümleri sürekli olarak onlara sunabilmekte ve bu çözümler sayesinde müşterilerimizin işlerinin daha kolay bir şekilde halledilebilmesine olanak sağlamaktayız.

Çobanoğlu Tuhafiye Dünyası sektöründe hizmet yapmakta iken en büyük misyonumuz şüphesiz müşterilerimizin en kaliteli hizmetleri ve ürünleri elde edebilmesidir. Bu amaç ile her geçen gün yapmakta olduğumuz hizmetleri değerlendirmekte ve bu hizmetlerin üzerine ekstra hizmetler yapmaya çalışmaktayız. Bu sayede sektörün en gelişmiş ve en başarılı firması haline oldukça kolay bir şekilde gelebilmekteyiz. Gerçekleştirmekte olduğumuz özverili çalışma neticesinde müşterilerimiz bu alanda gerçekleştirilen en kaliteli üretimler ile tanışabilmekte ve bu sayede yapmamızı istedikleri hemen hemen her türlü hizmeti oldukça kolay bir şekilde elde edebilir bir hale gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR