• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Coffee La Partria

Adres :

Altıntepe Mahallesi Cihadiye Cad. No: 84 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Togay Kalaycıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

togaykalaycioglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 681 11 61

Whatsapp 2:

0 (546) 681 11 61

Coffee La Partria olarak, Türkiye’nin en yenilikçi kahvecilerinden birisi olarak kahve tutkunlarına en kaliteli kahveleri sunuyoruz. İyi kahveye olan tutkumuzu, siz değerli kahve severlerle buluşturmak için her gün daha fazla çalışmaktayız. Kaliteli kahve anlayışımızla hızla büyüyen firmalardan biri olmaktayız.

İstanbul catering sektöründe yerel çiftliklerden getirdiğimiz kahvemizi en iyi şekilde harmanlıyoruz. En iyi pişirme ve kavurma teknikleri kullanılarak sizin için en kaliteli kahveleri sunuyoruz. Bu özelliklerimizle Türkiye’deki third wave kahve akımının en başarılı temsilcilerinden biri olmaktayız. Kahvelerimizi kendimiz kavurarak, en taze haliyle sizlere sunuyoruz. Kahvelerimizi %100 organik kahve çekirdeği ile sizler için hazırlayarak siz değerli kahve severler ile buluşturuyoruz.

Sektördeki yenilik ve gelişmelerini takip ederek, her zaman yenilikçi kalmaktayız. En yeni ve kaliteli ekipman kullanarak sizler için en iyi hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman ve deneyimli personellerimizle yaptığımız işi severek gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca geniş ve ferah mekânımızla arkadaşlarınız, aileniz veya kendinizle kaliteli kahvenin tadına farkına vararak hoşça vakit geçirebilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiğimiz hizmetimizle sektördeki diğer firmalar arasından hızla sıyrılmaktayız. En yüksek kaliteyi en uygun fiyatla sizlere sunmaktayız. En kaliteli kahvelerimizi titizlikle hazırlayarak, en iyi ekipmanlarla kavurarak taze ve kaliteliyi kahveyi sizlere sunuyoruz. Ayrıca farklı kahve çeşitlerini de deneyimlemek isteyen müşterilerimiz için bolca çeşitli kahve seçeneği sunarak sizlerin arzu ettiği şekilde kahvelerinizi hazırlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR