• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çokşen Harita

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Çokşen

  • firma instagram

birmilyonnokta.com üyesi Çokşen Harita olarak sizlere sanal alemde de hizmet sağlamaktayız. Harita mühendisliği alanında engin tecrübelerimizle ve de bilgi birikimimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Son derece hassas ölçümlerin yer aldığı bu alanda kendimize ve ekibimize güveniyoruz. Bugüne dek pek çok projede direkt olarak yer aldık. Bu da bizim ve sunduğumuz hizmetin kalitesini göstermektedir. Pek çok müşterimiz bizimle çalışmaktan memnuniyet duymuştur. Mevzuata ve de bürokrasiye hâkim ekiplerimizce her türlü hizmeti alabilirsiniz. Yapı ve arsa ölçümleri çok hassas çalışmalar gerektirir. Biz işimizi son derece titiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Antalya hizmet sektörünün en önemli alanlarından biri olan harita mühendisliği konusunda uzun yıllardır çalışmaktayız. Güvenilir ve uzman bir ekiple yapı veya arsa arazi fark etmez her alanda hizmet vermekteyiz. Bizim bu denli yaygın iş ağına alanına sahip olmamız giderek artan bir müşteri kitlesine sebep olmuştur.

Haritalama ve harita mühendisliği alanında pek çok hizmeti sizlere sağlamaktayız. Cins değişikliği işlemleri için büromuza başvurabilirsiniz. Ayrıyeten kat mülkiyeti işlemleri ve zemin tespit tutanağı hazırlama gibi önemli işlerinizi de bizimle çalışarak halledebilirsiniz. İmar planı uygulaması ve hali hazır harita yapımı da hizmetlerimiz arasındadır. Tüm bu çalışmalarımızı son derece teknolojik ve de gelişmiş alt yapımız sayesinde yapıyoruz. Ayrıca işimize hakim olmamız sayesinde sizlere örneğin tapu kadastro alanında da danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR