• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Comet Laundry Çamaşırhane

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muammer Aydoğdu

  • firma instagram

Bir birmilyonnokta.com platformu üyesi Comet Laundry Çamaşırhane firması yaptığı başarılı işler ile yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemiz ve bilgimiz sayesinde müşteri memnuniyetini yüksek oranda sağlayarak çamaşırhane hizmeti vermekteyiz. Tüm çamaşırlarınızı bünyemizdeki son teknoloji makineler ile temizleyerek istediğiniz verimlilikte hizmet alacağınıza garanti vermekteyiz.

Comet Laundry Çamaşırhane olarak sahip olduğumuz teknolojik donanım ve alanında becerikli çalışanlarımız sayesinde başarı sonuçlar göstermekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaya öncelik verdiğimiz için iletişimimize ve çalışma düzenimize hassasiyet ile dikkat etmekteyiz. Müşterilerimizin olumlu ve olumsuz yorumlarını dikkate alarak eksik taraflarımızı kapatmaya özen göstermekteyiz. Firmamız olarak hedeflediğimiz başarıya ulaşmak için vizyonumuzu ve misyonumuzu sürdürmeye devam etmekteyiz.

Nevşehir temizlik sektöründe bilinirliğimiz arttıkça kendimiz ile gurur ve onur duymaktayız. Aldığımız olumlu ve memnuniyetli geri dönüşler sayesinde daha azimli ilerlediğimiz bu yolda kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerden ödün vermeden siz kıymetli müşterilerimiz için profesyonelliğimizi arttırmaya çabalamaktayız. Comet Laundry Çamaşırhane olarak kullandığımız ürünlerin kalite standartlarına özellikle dikkat etmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize uygun fiyatlarımız ile ekonomik fırsatlar sunmaktayız.

Özellikle firmamız adına belirtmek isteriz ki su ve enerji tüketimini gereksiz yere kullanmamaya çalışmaktayız. Doğa dostu bir firma olarak çevremize duyarlı olmaya da özen göstermekteyiz. Çalışkan ve tecrübeli çalışanlarımız sayesinde memnuniyeti yakaladığımız temizlik hizmetimiz hakkında bilgi almak için müşterilerimiz telefonla ulaşabilir veya firmamıza uğrayabilirler.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR