• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cool Baby

Adres :

Telsiz Mahallesi 85/15 Sokak No: 11/c İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Eyin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 733 73 00

İstanbul çocuk giyim sektöründe çalışmalarını sürdüren işletmemiz Cool Baby birmilyonnokta.com üyesidir. Çocuk giyiminde dikkate alınması gereken onlarca faktör vardır. Kumaş kalitesi, kesim, dikim kalitesi gibi faktörler hem genel görüntüyü hem de ürünün ömrünü doğrudan etkilemektedir. Özellikle kaliteli kumaş kullanılarak elde edilen çocuk giyim ürünleri, sağlık açısından çok daha faydalı olmaktadır.

Firmamız Cool Baby, İstanbul giyim sektöründe birçok farklı çeşidi bir arada sunarak geniş bir yelpazede ürün sunmaktadır. Çocuk giyiminde ihtiyaç duyulan aklınıza gelebilecek her ürünü yüksek kalitede kumaş kullanarak sunmaktayız. Başta alt giyim ve üst giyim ürünleri olmak üzere sezonluk ve dönemlik parçaları müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firmamız hem erkek çocuk hem de kız çocuklar için oldukça fazla ürün seçeneğine sahiptir. Pantolondan gömleğe, elbiseden etek modellerine ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünü uygun fiyatlarla sunmaktayız. Tüm bunların yanı sıra sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerde çocukların sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal madde yer almamaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz tüm bu ürünlere mağazamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cool Baby ailesi olarak öncelikli hedefimiz yüksek kumaş kalitesine sahip pamuklu ürünler sunmaktır. Çocuk giyiminde ekstra dikkat edilen tüm unsurlara uygun şekilde sunduğumuz bu ürünlerden mutlaka aradıklarınızı bulabilirsiniz. Hem günlük hem de özel giyimde güvenle tercih edebileceğiniz firmamız avantajlı fiyatlarla satışlarını sürdürmektedir. Siz de çocuklarınız için kaliteli ürünler bulabileceğiniz bir adres arıyorsanız, sizleri mutlulukla mağazamızda ağırlayacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR