• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorum Doğal Tavuk Satışı

Adres :

Ulukavak Mahallesi Çorum Merkez Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Erkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

merkans11@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 500 16 90
DOĞAL TAVUK SATIŞI sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
DOĞAL TAVUK SATIŞI olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
DOĞAL TAVUK SATIŞIolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
mail adresimiz ve facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz
brahmaispenc@gmail.com
www.facebook.com/murat.erkan.73997?fref=ts

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR