• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çorum Güven Rot Balans ( Rot Balans Servisi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Niyazi Bulut - M. Enes Bulut

  • firma fb

Çorum otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız; aracınızın jant ve lastik konusunda ihtiyacı olan her türlü teknik yardımı sağlamak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Servisimiz sektöre adımını attığı günden bugüne kadar tam donanımlı ve teçhizatlı bir şekilde lastik satışı, oto bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz. Rot balans servisimizde siz değerli müşterilerimizin lastik ve jant problemlerine profesyonel hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat çözüm sunmaktayız.

Karşılıklı saygı, dürüstlük ve güven firmamızın temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz ekseninde verdiğimiz kusursuz hizmet anlayışı ile bölgemizin en çok tercih edilen oto lastik firmalarından birisi olduk. Dolayısıyla özverili çalışmalarımız ile başta kışlık ve yazlık lastik satışı olmak üzere lastik tamiri ve onarımı, lastik saklama, jant düzeltme, rot balans ayarı, far ayarı, jant kapağı değişimi ve 2. el lastik alım satım hizmetleri vb. gibi konularda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel bir şekilde cevap vermekteyiz.

Servisimizde Pirelli, Goodyear, Michelin, Dunlop vb. gibi pek çok dünya markasının bayiliğini yapmaktayız. Lastik ve jant modelleri konusunda geniş ürün stokuna sahibiz. Servisimizde ıslak kuru asfalt, zorlu arazi koşulları odaklı lastik ürünlerimiz mevcuttur. Bununla birlikte mat renklerden parlak renklere; 12 inçten 22inçe; ofsetli modellerden performans modellerine kadar pek çok jant ürün seçeneğini de yine siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile stoklarımızda bulundurmaktayız.

çorum merkez rot balans servisi,çorum merkez en yakın oto lastikçi,çorum merkez rotbalans,çorum merkez rot balans ayarı,çorum merkez lastik tamir servisi,çorum merkez alo lastik yol yardım,çorum merkez oto lastik hizmeti,çorum rot balans servisi,çorum en yakın oto lastikçi,çorum rotbalans,çorum rot balans ayarı,çorum lastik tamir servisi,çorum alo lastik yol yardım,
çorum oto lastik hizmeti,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR