• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Coşkun Tekel

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özer Coşkun

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul Coşkun Tekel ailesi olarak tekel alışveriş hizmetimiz ile karşınızdayız. Beylikdüzü gece açık tekel bayi arayan pek çok kişi bulunuyor. Biz de sizler için gece hizmetimize başladık ve her gün sizler için hizmet vermeye devam ediyoruz. Gece açık bayi arıyorsanız tereddüt etmeden bizi ziyaret edebilirsiniz. Beylikdüzü en yakın tekel bayileri arasından ön plana çıkarak sektörde öncü olmayı başardık. Çalışmalarımıza tanıklık etmek isterseniz alışverişiniz için istediğiniz zaman bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü gece açık tekel bayi olarak servis hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede sipariş verebilir ve bulunduğunuz yere ulaştırabilirsiniz. Özellikle Beylikdüzü alkol siparişi hizmetimiz yoğun ilgi görüyor. Sizler de 7 gün 24 saat sipariş hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kısa sürede teslimata gereken özeni göstererek istekleri zamanında ulaştırmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Mutlu müşteri topluluğu için kapıda ödeme imkanı sunmaktayız. Beylikdüzü kuruyemiş satışı, İstanbul Beylikdüzü evlere içki siparişi, İstanbul Beylikdüzü Tobacco tekel bayi arayanların vazgeçilmez adresiyiz.

Beylikdüzü tekel bayiniz olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Alkollü alkolsüz içecek, kuruyemiş, sigara, meze ve daha birçok istediğinizin en kalitelisini sizlere sunmaktayız. Birçok markada çeşitli ürünlerimiz bulunuyor. Ürünlere göz atarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik fiyatlara yararlanabileceğiniz online alışveriş hizmetimizi tercih etmeyi unutmayın. Ev ve iş yerlerine tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz. Böylece yorulmadan en kolay şekilde market alışverişinizi tamamlayacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR