• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ct Beauty Center

Adres :

Meşrutiyet Mahallesi Rumeli Caddesi No: 80 Kat: 3 Daire: 6 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cevriye Tahan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 765 90 14

Ct Beauty Center olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Ct Beauty Center olarak sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Geniş bir hizmet alanına sahip olan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerinde sizlerin istek ve taleplerine uygun şekillerde hareket etmektedir. Özellikle de sizlere sunduğumuz hizmetler kendinize yakışanı tercih etmeniz için sunulmuştur.

Geniş bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve uzman olan iş arkadaşımız tarafından sizlere sunmaktadır. Uzman arkadaşlarımız sizlere sunduğu tüm hizmetlerinde kullandığı birçok malzemeyi tek kullanımlık malzemelerden kullanmakta tek kullanımlık olmayan malzemelerini ise işlem sonrasında dezenfekte ederek yeni kullanıma hazırlamaktadır. Böylelikle sizlere sunduğumuz hizmetler de oluşabilecek olan bulaş hastalıkların önüne geçmekte ve sizlere sağlıklı bir hizmet sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak sizlere sunulmaktadır. Kendinizde beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz dış özelliklerinizi değiştirmenize yardımcı olan firmamız sizlere çok geniş bir hizmet menüsü sunmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu çok sayıda ki hizmet hakkında bilgi almak istiyorsanız online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere sunduğumuz hizmetlere kolayca ve herkes ulaşabilsin diye hizmetlerimizin tamamını uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR