• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cüre Ayak Bakımı Ve Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuba Cüre

İnsanlar, her daim bakımlı olmak, güzel görünmek isterler. İnsanın bu özelliği en önemli özelliklerinden biridir. Günümüz dünyasında da güzel görünmek ve bakımlı olmak çok değerlidir. İnsanlar kendi bakımını ve güzelliğini kendi çabalarıyla gerçekleştirebileceği gibi bazı durumlarda kendilerini profesyonel ellere, bu işte uzmanlaşmış mekanlara teslim etmeleri gerekir. Bu noktadan hareketle yola çıkan Cüre Ayak Bakımı ve Güzellik, Samsun güzellik merkezi sektöründe sizlere hizmet vermektedir.

Güzellik merkezimiz, bünyesinde barındırdığı işinin ehli, deneyimli ve tecrübeli estetisyenleri ve çalışanları ile sizlere el ve ayak sağlığı, tırnak sağlığı, cilt bakımı ve manikür, pedikür gibi işlemlerde kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunuyor. Tırnak batması gibi acılı ve sancılı durumlarda sizlere en iyi hizmeti veren güzellik merkezimiz tırnaklarda oluşan mantarların tedavisi noktasında da kesin çözüm sunmaktadır. Bunun dışında topuklarınızın bakımı ve sağlığı için de sizlerleyiz. Topuklardaki çatlakların tedavisi konusunda en sağlıklı ve kaliteli tedavi yöntemleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Parmaklarda oluşan nasırların tedavisi noktasında da güvenilir bir adres olan güzellik merkezimiz manikür ve pedikür işlemlerinde de sizlere hizmet sunmaktadır.

Yüz güzelliğiniz için cilt bakımı hizmetleri de sunan güzellik merkezimiz sizlerin güzelliğine güzellik katmak adına müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan prensibi, sağlıktan, hijyenden ve güvenilirlikten taviz vermeyen anlayışı, işinde uzman personeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR