• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dahi Elektrostatik Toz Boya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Ayanoğlu

Sanayi devrimi zamanında endüstrileştirilerek hayatımıza daha çok dahil olan boya ve boyama yöntemleri, günümüzde de hızla gelişim göstermektedir. Dahi Elektrostatik Toz Boya ailesi olarak bu gelişim ve değişimin yakın takipçisi, aynı zamanda önemli bir parçasıyız.

Kaplama ürünler ve akışkan boyaların genelinde içerisinde bulunan malzemeleri ayrıştırıp, çözmek için birden fazla birleşenden oluşan solvent isimli kimyasal karışım kullanılmaktadır. Toz boyanın en önemli farklarından biri, içerisinde bu kimyasalın bulunmamasıdır. Uygulanan yöntem ve kullanılan malzemeler açısından da birçok farklılık gösteren sistem, sıkça tercih edilmektedir. Boyanacak yüzeye tabanca yardımıyla püskürtülerek uygulanır, atılan fazla boya kullanılan geri kazanım sistemiyle hazneye dolar ve tekrar püskürtülecek hale gelir. Geliştirilen bu sistem ekonomik olarak kayda değer bir avantaj sağlamaktadır. Sonuçta ortaya çıkan iş son derece güzel ve kaliteli olmaktadır. Diğer boya türlerine nazaran daha fazla renk skalasına sahip toz boya, canlı görünümü ve uzun süreli dayanıklılığı az yıpranma payıyla da öne çıkmaktadır.

İstanbul Elektrostatik Toz Boya sektöründe, firmamız son teknoloji makineleri yakından takip edip bünyesine ekleyerek bu alanda öncülük etme yolundadır. Bizi tercih eden müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılayabilmek için, tecrübemizi uzman çalışan kadromuzun da bilgisi ve yetenekleriyle harmanlayarak sunuyoruz. Yöntemin avantajları ile ekibimizin çalışma prensipleri ve donanımı birleşince size de, gönül rahatlığıyla bizlere başvurup keyifle hizmet talep etmek düşüyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR