• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dalmaçyalı Köpek Eğitimi ve Oteli

Adres :

Dereçavuşköy Mh., 16210 Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Çamur - Şaban Çamur

E-Posta Adresi :

saban.camur@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 594 99 92

Köpekler asırlardır insanların en yakın dostlarıdır. Hayvanlar arasında ilk evcilleştirilen hayvan türlerinden birisi olan köpeklerin zaman içinde türü oldukça çoğalmış, gemilerle dünyanın her yerine ulaşmışlardır. Zaman içinde yeni köpek türleri de ortaya çıkmış ve bugün yeryüzünde sayıları binlere ulaşmış, her yerde onlarca farklı köpek türü bulunmaktadır. İnsanların en yakın dostları olan köpekler sadakatleriyle öne çıkar ve pek çok gerekçeyle insan hayatına ortak olurlar. Eğitilmeye müsait olan köpekler hangi alanda kullanılacak, hangi görevler verilecekse ona yönelik yetiştirilebilirler. Fakat her şeye rağmen köpekler vahşiliği olan hayvanlardır. Gerekli eğitimler doğru kişiler tarafından verilmediği taktirde zarar da verebilirler. Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteren Dalmaçyalı Köpek Eğitimi ve Oteli olarak bizler bütün bu konularda deste veriyoruz.

Bursa evcil hayvan sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler yıllar önce ev yakın dostlarınız olan köpekleriniz için faaliyetlerimize başladık. Kısa sürede yoğun bir ilgi gördük ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarmayı başardık. Bu da bizi Bursa’nın en çok tercih edilen evcil hayvan merkezi haline getirdi. Benzersiz çözümlerimizle fark oluşturduk ve hep daha fazlası için emek veriyoruz.

Dalmaçyalı Köpek Eğitimi ve Oteli olarak alanında uzman, bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte evcil hayvan eğitim hizmetleri, uzaktan köpek eğitimi, evcil hayvan bakımı, köpek sosyalleşme eğitimi, köpek temel itaat eğitimleri ve daha fazlasını gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR