• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Çakır Beauty Center

Adres :

Akarca Mahallesi, Yerguzlar Caddesi 29/1 İç Kapı No: 2 48300 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Çakır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 205 90 97

Konfor ve kalitenin tek adresi olan Damla Çakır Beauty Center birmilyonnokta.com üyesidir. Hız kesmeden kaliteli ve kusursuz çalışmanın en gözde mekânı olmaya devam ediyoruz. Sizleri kusursuz görüntüye kavuşturmak için disiplinli ve titiz çalışıyoruz.

Artık çekinerek giydiğiniz kıyafetlerinizi cesurca giyme zamanı. Sizleri rahatsız eden kilolarınızdan kurtarıp, istediğiniz sıkılaşmış vücutlara kavuşturuyoruz. Firmamızda her biri kendi alanında fazlasıyla donanımlı çalışanlarımızla sizlere yüksek kalite hizmet vermek için uğraşıyoruz. Çalışmalarımız oldukça hijyenik ve sağlık kurallarına dikkat edilerek yapılmaktadır bu konuda güvenmekten asla çekinmeyin.

Bünyemizde bulundurduğumuz lazer epilasyon, kaş laminasyon işlemi, sıkılaştırma ve dolgu hizmetleriyle sizlerin güzellik anlayışınıza hitap etmeye çalışıyoruz. Seyrek kirpiklere, dökülmüş ve azalmış kaşlara, sık alınıp verilen kilolarda çatlamış ve sıkı görüntüsünü kaybeden karın bacak gibi uzuvlara, selülitlere son veriyoruz. Bu işlemlerin yanı sıra kararmış bölgelere de beyazlatma işlemini kusursuz şekilde yaparak sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.

Muğla güzellik merkezi sektöründe en yüksek kapasiteye sahip firmamız her geçen gün konfor alanlarını genişletip daha geniş bir kesime hitap etmeye devam ediyor. Herkesin en temel hakkı kusursuz ve sağlıklı bir cilttir. Eğer sizde temel hakkınız olan bu kusursuzluğa kavuşmak isterseniz kendinizi gönül rahatlığıyla Damla Çakır Beauty Center’in ellerine bırakabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve müşterinin arz istekleri bizler için her şeyden daha önemlidir. Bu yüzden kafanıza takılan her detayı bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan hep keyif ve mutluluk duymaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR