• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Giyim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Yayla

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde hizmetlerini sürdürmekte olan Damla Giyim olarak bizler çocuk giyim alanında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada barındırarak sizlere Kocaeli giyim sektöründe tek bir noktadan çocukların giydirilmesini sağlayacak bir hizmeti sunuyoruz. Çocukların ilgisini çekebilecek ve beğenerek giyeceği çok sayıda ürün alternatifi ile birlikte sizlere hizmet veren bir firma olan Damla Giyim olarak bizler tamamı kaliteli ürünlerimiz sayesinde çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek olan tüm unsurlara karşı da en iyi şekilde koruma sağlayabiliyoruz. Çok uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerle giyim sektöründe uygun fiyata çok sayıda kıyafet alarak çocukların ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesinin de önünü açıyoruz.

Her bir çocuğun sahip olduğu kıyafetle kendini çok değerli hissetmesini sağlayabilecek olan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Çocuklarımızın özgün ve kaliteli ürünlerle buluşmasını sağlamak üzere çok sayıda ürün tedarikçisi ile birlikte çalışan Damla Giyim olarak bizler her yaş grubundan çocuk için uygun büyüklükte ürünleri işletmemizde bulundurabiliyoruz.

Kaliteli markalara da yer veren bir firma olarak bizler özellikle çocukların ve bebeklerin giyimi konusunda en çok talep edilen özellik olan kullanım kolaylığı noktasında sizlerin en iyi ürünlere ulaşmasını da mümkün hale getiriyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek üzere geliştirdiğimiz işletmemiz ve ürün çeşitlerimizde her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini daha üst noktalara taşıyacak olan fiyat uygulamaları ile çözüm elde edilmesini sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR