• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defne Cem Av Malzemeleri

Adres :

Defne Beldesi Çekmece Cad. Çekmece Eczanesi Civarı No: 269 Hatay Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bedi Usluoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cemavmalzemeleri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 450 70 32

Av Malzemelerisektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Cem Av Malzemeleriolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.


Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


Misyonumuz,

Cem Av Malzemeleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

BENELLİ BERETTA ATA ARMS ARMSAN HUĞLU SARSILMAZ MİRAGE WİNCHESTER YAF ZÜBER GB-RC ARMUSA STERLİNG JET-SAGA Ünlü markalarıyla hizmetinizdeyiz..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR