• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Defne Oto Yıkama Ve Oto Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Özcan

Defne Oto Yıkama Ve Oto Kuaför ;

İç dış detaylı temizlik, buharlı oto yıkama, araç bakım ve güzellik merkezi, meguars yetkilisi, oto uygulama merkezi, oto pasta cila, oto seramik kaplama, oto boya koruma, far parlatma, cam filmi uygulaması, cant ve motor temizliği olarak İzmir Torbalı da hizmet vermekteyiz.

Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız fonksiyonel olmanın yanı sıra estetik tasarıma sahip ürünler ortaya koyma vizyonuyla hareket etmektedir. Bunu sağlarken kaliteden ödün vermemek ve müşteri beklentilerini karşılamanın ötesine geçmek, müşteri memnuniyetinde koşulsuz olmak ve tüm bu çalışmaların ve firma başarımızın arkasındaki en büyük güç olan çalışanlarımızın da işinden tatmin olmasını sağlamak temel ilkelerimiz arasındadır. Faaliyetlerimizin her aşamasında malzeme kalitesini ve üretim standartlarını korumaya özen gösterilmektedir. Müşteri beklentilerini karşılarken dikkat edilen en önemli hususlardan biri de zamanında ve istenilen şekilde karşılanan hizmetin her talep için geçerli olmasıdır. Sürecin her aşamasında müşterilerimizin haklarına saygı gösterilmekte, çevre ve insanlık ile ilgili sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetler sürdürülmektedir.

Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR