• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değirmenci Çiğköfte

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Ali İhsan Paşa Bulvarı No: 31/a Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süreyya Değirmenci

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 542 09 27

Whatsapp 2:

0 (531) 211 06 09

Aydın merkezde birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak yoluna devam eden Değirmenci Çiğköfte yıllardır en özel lezzetlerin değişmez adresidir. Çiğköfte ülkemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Geçmişi asırlar öncesine dayanan çiğköftenin çıkış noktası doğu ve güneydoğu illerimiz olsa da bugün gerek ülkemizin dört bir tarafına gerekse yurt dışına kadar ulaşmıştır. Fakat çiğköftenin elde ettiği bu popülarite kaliteyle birlikte ilerlemiştir. Bu nedenle hakiki çiğköfteye ulaşmak için seçici olmanız gerekmektedir. İşletme olarak tam da bu noktada bölgemiz genelinde müşterilerimize özledikleri çiğköfte lezzetini sunmaya devam ediyoruz.

Aydın yeme içme ve eğlence sektörünün liderlerinden birisi olarak güçlü bir altyapı, uzman bir kadro ve geniş vizyon ile yola çıktık. Kısa sürede benzersiz çözümler üreterek ve alışılmışın dışında bir hizmet vererek Aydın’ın en çok tercih edilen çiğköfte dükkanı haline geldik. Ancak başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına özveriyle çalışıyoruz.

Değirmenci Çiğköfte olarak çok geniş bir hizmet seçeneği sunuyoruz. Oluşturmuş olduğumuz ferah, nezih, hijyenik, bakımlı ve konforlu mekanımızda sizleri en güzel şekilde ağırlıyor, eşsiz lezzetlerimizi tatmanıza olanak sağlıyoruz. Ayrıca ev ve işyerlerinize de alo paket servisimizle siparişlerinizi en hızlı biçimde ulaştırıyoruz. Kilo ile çiğköfte siparişi, dürüm çiğköfte, porsiyon çiğköfte gibi her türlü talebi en iyi şekilde karşılıyoruz. Ayrıca ev yapımı içli köfte, sarma, dolma gibi ürünlerimizi de sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR