• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değirmencioğlu Yapı

Adres :

İstiklal Mah. Falih Rıfkı Atalay Cad. No: 65 Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emirhan Gün

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 559 72 57

DEĞİRMENCİOĞLU YAPIolarakİSTANBUL ARNAVUTKÖY dehizmet vermekte olup gaziosmanpaşa plastik doğrama, gaziosmanpaşa fıratpen bayii, gaziosmanpaşa ısıcam sistemleri, gaziosmanpaşa balkon kapama yapanlar, gaziosmanpaşa sürmeli cam balkon, gaziosmanpaşa katlanır cam balkon, gaziosmanpaşa laminant parke çeşitleri, vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR