• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Değişim Güzellik Merkezi ( Ürgüp Dermapen Cilt Bakımı )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğba Uzun

reklam logosu
  • firma instagram

Değişim Güzellik Merkezi olarak sizlere Nevşehir'de vermekte olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Nevşehir güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Değişim Güzellik Merkezi olarak birçok farklı türde hizmeti merkezimiz de sunmaktayız. Firmamız güzellik alanında hizmet vererek insanların kendisinde istemediği ya da değiştirmek istediği dış özelliklerini değiştirmesine yardımcı olmaktayız. Merkezimizin sunmakta olduğu tüm hizmetleri insan sağlığı açısından hiçbir tehlike oluşturmayan güvenli hizmetleridir.

Birçok farklı türde hizmeti bir arada veren firmamızın ilk hizmeti buz lazer epilasyon uygulamasıdır. Bu lazer epilasyon uygulaması klasik epilasyon uygulamasına göre daha acısız ve daha hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Bir diğer hizmetimiz ise cilt bakım hizmetidir. Cilt bakım hizmetimiz ile cildinizi nemlendirerek yumuşamasını ve daha parlak bir görüntü almasını sağlamaktayız. Cilt bakım hizmetimiz düzenli olarak alındığı taktirde cilt yaşlanmasını yavaşlatarak cildinizin yavaş bir şekilde yaşlanmasını sağlar.

Hizmetlerimizden biriside manikür pedikür hizmetimizdir. Manikür pedikür hizmetimiz el, ayak ve tırnaklarınızın sağlıklı ve güzel bir görüntü alması için yaptırdığınız periyodik ve profesyonel bir hizmettir. Diğer bir hizmetimiz ise gözenek sıkılaştırma işlemdir. Bu işlem cilt temizlenerek sunulmakta ve hizmet bittikten hemen sonra cilt gerginliği ve kuruluğu gibi şikayetler anında bitmektedir. Sizlere sunduğumuz diğer önemli hizmetlerimizde şöyledir; ipek kirpik uygulaması, dudak renklendirme, kaş tasarım, bölgesel incelme, batık tırnak ve kalıcı makyaj uygulamasıdır.

nevşehir ürgüp dermapen cilt bakımı,nevşehir ürgüp cilt bakım işlemleri,nevşehir ürgüp cilt bakım uzmanı,nevşehir ürgüp cilt leke tedavisi,nevşehir ürgüp cilt leke bakımı,nevşehir ürgüp cilt bakım merkezi,nevşehir ürgüp lazer epilasyon merkezi,nevşehir ürgüp lazer epilasyon işlemleri,nevşehir ürgüp lazer epilasyon uygulaması,nevşehir ürgüp lazer epilasyon fiyatları,nevşehir ürgüp lazer epilasyon yapanlar,ürgüp dermapen cilt bakımı,ürgüp cilt bakım işlemleri,ürgüp cilt bakım uzmanı,ürgüp cilt leke tedavisi,ürgüp cilt leke bakımı,ürgüp cilt bakım merkezi,ürgüp lazer epilasyon merkezi,ürgüp lazer epilasyon işlemleri,ürgüp lazer epilasyon uygulaması,ürgüp lazer epilasyon fiyatları,ürgüp lazer epilasyon yapanlar,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR