• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Değişim Hazır Mezar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Akıskalı

  • firma fb

Dekorasyon sektöründe firmamız gün geçtikçe verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz edilmektedir. Ankara/ Pursaklar’ da müşterilerimiz için mezar yapımı, bakımı ve peyzajı konusunda hizmet vermektedir. Blok Granit Mezar, Blok Mermer Mezar, Aile Kabri ve tüm mezar- kabir modellerimiz için firmamıza ziyaret etmenizi bekleriz. Hayatta iken sevdiklerimize ve yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarını da en iyi şekilde bakmanın bizim görevimiz olduğunu düşünürüz.

Yıllardır mezar yapımı sektöründe yer alan firmamız, alanında uzman ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadırlar. Her türlü bakım, ilaçlama ve çiçeklendirme işlemlerini yaparak kabirleri daha temiz bir şekilde tutmayı amaç edinmişizdir. Mezar yapımı konusunda, verdiği kaliteli hizmet ile işindeki başarısı ile de övgüyü hak etmişizdir.

Firmamızın ürünleri sağlam, dayanıklı ve estetiktir. Ücretsiz kurulum ve ücretsiz nakliye ile müşterilerimize ürünlerimizi sunuyoruz. Firmamız müşterilerimizi maddi olarak yormadan, herkesin bu hizmetten yararlanabilmesi için büyük adımlar atmıştır. Uygun ödeme koşulları sunarak sizlere destek olmaktadır.

Tarafımıza ulaşmak isteyen müşterilerimiz bizlere 05442360528 telefon numarasından arayabilirler. Hem hizmetimiz hakkında bilgi almak hem de ödeme seçeneklerimizi öğrenmek adına firmamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

Dekorasyon ve hazır mezar sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak için büyük çaba sarf eden bizler, müşterilerimizin memnuniyeti için bu yolda hizmet vermekteyiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR