• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Far & Stop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Gülle

İstanbul otomotiv sektöründe verdiğimiz hizmetlerle ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunuyoruz. Aracınızda kullandığınız farlarla ilgili yaşadığınız sorunlar karşısında ekibimizle iletişime geçebilir, yaşadığınız sorunun çözüme kavuşması için yardım alabilirsiniz. Ekibimizle birlikte hizmet verdiğimiz alana olan ilgimiz sayesinde kendimizi geliştirerek bugün sektörün en iyi çalışmalarıyla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini korumak adına çalışmalarımızda herhangi bir hatanın yaşanmasına izin vermiyoruz.

Aracınızla sisli havalarda ve gece vakti seyahat ederken hem kendi can güvenliğinizi hem de çevrenin güvenliğini sağlamanız adına farlara ihtiyaç duyarsınız. Eğer aracınızda bulunan farlar zarar görürse trafikte zor anlar yaşarsınız ve yolda ilerlemeniz güçleşir. Bu nedenle far kullanımı önemlidir. Aracınızda bulunan farların zarar görmesi veya arızalanması durumunda Sarıyer üzerinde bulunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firma olarak far satışı, far değişimi, far tamiri, far bakım ve onarımı gibi çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Aracınız için uygun farı firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız farların temizliğini ekibimize yaptırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi farlar belirli bir süre sonra toz tutmaya ve eski performansını göstermemeye başlar. Bu gibi durumlarda farı değiştirmek yerine temizletmek sizi kurtaracaktır.

Firma olarak kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin önerilerini de göz önünde bulunduracağız. Aracınız için ihtiyacınız olan far ve stop lamba teminini firmamızdan yapabilir, uygun fiyatlarla sizlere sunulan kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR