• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Demircioğlu

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Demir Ticaret, geniş ürün yelpazesiyle siz müşterilerine hizmet vermektedir. Mersin yapı, market ve hırdavat sektöründe çalışmakta olan firmamız, iş ekipmanı ve güvenliği için aklınıza gelebilecek her ürünü size sunmaktadır. Pek çok sektöre hitap eden işletmemiz, her geçen gün siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir.

İş güvenliğinin çok önemli olduğuna defalarca dikkat çekmek isteyen firmamız, bu ürünlerin satışını yapmaktadır. İş güvenliği için önlem almak önemlidir ancak kullandığınız güvenlik aletlerinin kaliteli olması daha önemlidir. Güvenlik önlemleri kaliteli olmadığında maalesef koruma özellikleri azalmaktadır. Can kaybı riskinizi en aza indirmek için en kaliteli ve güvenilir ürünlerin satışını yapmaktayız. Denenmiş ve onaylanmış ürünleri tercih ediyor, testten geçememiş ürünleri asla almıyoruz. Hiçbir kazanç, sizin can güvenliğinizden daha önemli değildir.

Müşteri memnuiyetini ilke edinerek çalışan işletmemiz, ihtiyacınız olan bütün ürünleri bulabilmeniz için tasarlanmıştır. Eğer aradığınız ürün bizde yoksa hemen sizin için en kaliteli olan ürünü bulmaya çalışıyoruz. İstek, arzu ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Firmamız anında geri bildiriminiz hakkında çalışmalar yapmaya başlayacaktır. Sizin bildirimleriniz doğrultusunda büyüyüp, gelişmekteyiz. Sorularınız varsa iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir ya da mağazamıza misafir olabilirsiniz. En güvenilir ve kaliteli hizmeti almak için sizde bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, siz değerli müşterilerimize sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR