• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirel Lastik Kaplama

Adres :

Sanayi Mahallesi 2485 Sokak No: 12 Bucak Burdur Burdur » Bucak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Demirel

E-Posta Adresi :

demirel15@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 666 03 05

Whatsapp 2:

0 (532) 666 03 05

Whatsapp 3:

0 (543) 276 46 58

Demirel Lastik Kaplama

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Otomotiv sektörü için söylenilecek sözlerin başında şüphesiz bu sektörün neredeyse tamamen müşteri odaklı bir sektör olduğundan bahsetmek gelmektedir. Müşteri yok ise bu sektörde hizmet ya da üretim yapmak neredeyse imkansız bir hale gelecektir. Bu sebep ile lastik sektöründe başarılı olmak isteyen firmaların kesinlikle müşteri odaklı çalışmalarda bulunmaları ve bu çalışmaları tüm çalışma hayatları boyunca sürdürmeleri gerektiğinden bahsedilebilir.

Yine sürekli olarak dünya çapındaki yeniliklerin de takip edilmesi neticesinde bu yenilikler de sektöre firmamız tarafından kazandırılmış ve bu sayede firmamız oto lastik sektörünün en başarılı firması haline gelmiştir. Firmamızın ilk günlerinde bizlere destek olan müşterilerimiz ve sonsuz destekçilerimiz de firmamız ile büyümüş ve bu sayede karşılıklı bir anlaşma halinde firmamız otomotiv ailesinin kurulmasındaki gerekli rolünü müşterilerimiz ile paylaşmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR