• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denge Fizyoterapi Hizmetleri ve Beslenme Danışmanlık Merkezi

Adres :

Merdivenköy Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Çeviköz Apartmanı No : 169 Kat: 1 Daire: 2 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Konur - Şule Cezlan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 491 86 97

Whatsapp 2:

0 (545) 812 26 03

Whatsapp 3:

0 (543) 974 90 47

Beslenme sorunlarınızı gidermek ya da kas, eklem ağrılarınızı ortadan kaldırmak için klinik pilates uygulamaları yapmak adına Denge Fizyoterapi Hizmetleri ve Beslenme Danışmanlık Merkezi olarak birmilyonnokta.com adresinde sizleri bekliyoruz.

Beslenme, insan yaşamındaki temel konforun merkezidir; zira insan için söylenen ‘’ İnsan ne yerse odur’’ lafı belirli bir hakikati yansıtır. Gerçekten insan için yediği gıdalardan gelen besin içeriği, onun yaşadığı hayatın ne derece kaliteli olacağıyla doğrudan ilgilidir. Bazı durumlarda beslenme sorunları kendisini hızlıca gösterirken ters vakaların yaşandığına da şahit oluruz. Uzun yıllar kendisine uygun olmayan besinleri tüketen kişi, bir anda farklı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalır. Üstelik kişiye uygun olmayan beslenme her zaman yanlış gıdaların tüketimi anlamına gelmez; çünkü insan bu durumu tam olarak bilemez ve uzman birisinden yardım alması gerekir.

Klinik pilates, normal pilatesten farklı olarak fizyoterapist eşliğinde yapıldığından sakatlanmalar ya da eklem sorunlarında çok büyük fayda sağlar. Fizyoterapist, insan fizyonomisine hakim olduğu için mevcut rahatsızlıkları da rahatlıkla çözerek sizin sağlığınız adına gerekli hareketleri uygulamaya koyulur. Klinik pilates ile herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan normal yaşamınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz; zira kimi sorunların aniden ortaya çıkma huyu vardır ve öncesinde alınan önlemler, onları bertaraf etmiş olur. Beslenme ve klinik pilates alanında verdiğimiz hizmetleri İstanbul danışmanlık grubu içerisinde gerçekleştiriyoruz. Siz isteyin, biz hayatınızı güzelleştirelim.

istanbul kadıköy online diyetisyen,istanbul kadıköy diyetisyen danışmanlık,istanbul kadıköy diyetisyen danışmanlık merkezi,istanbul kadıköy diyabette beslenme danışmanlığı,istanbul kadıköy diyabette beslenme,istanbul kadıköy çocuklarda beslenme danışmanlığı,istanbul kadıköy kulunç tedavisi,istanbul kadıköy lenf ödem tedavisi,istanbul kadıköy skolyoz tedavisi,istanbul kadıköy schroth skolyoz tedavisi,istanbul kadıköy hastalıklarda beslenme danışmanlığı,istanbul kadıköy sağlıklı kilo alma,istanbul kadıköy sağlıklı kilo verme,istanbul kadıköy hastalıklarda beslenme tedavisi,istanbul kadıköy vücut analiz merkezi,istanbul kadıköy fizik tedavi merkezi,istanbul kadıköy evde fizik tedavi hizmeti,istanbul kadıköy uzman fizyoterapist,istanbul kadıköy reformer pilates salonu,istanbul kadıköy aletli pilates salonu,istanbul kadıköy duruş bozuklukları tedavisi,istanbul kadıköy boyun ağrısı tedavisi,istanbul kadıköy boyun düzleşmesi tedavisi,istanbul kadıköy diz ağrısı tedavisi,kadıköy online diyetisyen,kadıköy diyetisyen danışmanlık,kadıköy diyetisyen danışmanlık merkezi,kadıköy diyabette beslenme danışmanlığı,kadıköy diyabette beslenme,kadıköy çocuklarda beslenme danışmanlığı,kadıköy kulunç tedavisi,kadıköy lenf ödem tedavisi,kadıköy skolyoz tedavisi,kadıköy schroth skolyoz tedavisi,kadıköy hastalıklarda beslenme danışmanlığı,kadıköy sağlıklı kilo alma,kadıköy sağlıklı kilo verme,kadıköy hastalıklarda beslenme tedavisi,kadıköy vücut analiz merkezi,kadıköy fizik tedavi merkezi,kadıköy evde fizik tedavi hizmeti,kadıköy uzman fizyoterapist,kadıköy reformer pilates salonu,kadıköy aletli pilates salonu,kadıköy duruş bozuklukları tedavisi,kadıköy boyun ağrısı tedavisi,kadıköy boyun düzleşmesi tedavisi,kadıköy diz ağrısı tedavisi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR