• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Kartal

Birmilyonnokta.com üyesi olan Deniz Market, İstanbul alışveriş sektöründe hizmet veriyor. Alışveriş sektöründe müşteri güveninin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzun zamandır alışveriş sektöründe hizmet veriyoruz. Bu sayede belirli bir müşteri kitlesine sahibiz. Değerli müşterilerimiz için her zaman en doğru çözümleri sunuyor, müşterilerimizin işletmemize olan güvenini koruyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde doğru ve kaliteli çalışmalar yapmak önemlidir. Bizler de çalışma arkadaşlarımızla birlikte doğru ve kaliteli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sektörde her zaman bir adım önde kalmayı başarıyoruz. İşletmemiz Pendik üzerinde yer alıyor. Gün içinde ihtiyacınız olan birçok ürünü işletmemizden satın alabilirsiniz. İşletmemizde gıda çeşitleri bulunuyor. Temizlik malzemeleri, gıda malzemeleri, kozmetik malzemeleri, kişisel bakım malzemeleri ve bunun gibi birçok ürün işletmemizde yer alıyor.

Bizler düzenli olarak stok kontrolü yapıyoruz. Bu sayede azalan veya biten ürünleri kısa sürede tespit ediyor, yeni ürün getiriyoruz. İşletmemizde bulunan ürünler kaliteli, güvenilir, sağlığa uygun ürünlerdir. İşletmemiz 7/24 kamera ile kontrol altındadır. Geniş marketimizde istediğiniz ürünü bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz. Bizler farklı kategorilere ait ürünleri belirli bir düzende satışa sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı uygun fiyat aralığında satın almak için marketimizi tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, takım ruhuna sahip ve planlı çalışan ekibimizle her zaman hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR