• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Müzik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Çelebi

Deniz Müzik Merkeziolarak İstanbul-Esenyurtta hizmet vermekte olup esenyurt bağlama hocası, esenyurt bağlama kursu,esenyurt gitar hocası, esenyurt gitar kursu, esenyurt keman hocası,esenyurt keman kursu, esenyurt şan hocası, esenyurt şan dersi, esenyurt org kursu, esenyurt org Hocası, esenyurt yan Flüt hocası, esenyurt yan Flüt kursu, esenyurt enstrüman satışı,esenyurt saz satışı,esenyurt bağlama satışı,esenyurt gitar satışı,esenyurt keman satışı,esenyurt org satışı,esenyurt yan flüt satışı, vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR