• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Deniz Reformer Pilates Studio

firma adresi

Adres :

Kışlalar Mahallesi 615 Sokak No : 3 / A Hatay » Dörtyol
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Deniz Yılmaz
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 418 40 74

  • firma instagram

Pilates sporu ve eğitimi alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Deniz Reformer Pilates Studio, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Pilates, bedeni ve zihni uyum içinde çalıştıran, esnekliği, gücü ve dengeyi geliştiren bir egzersiz çeşididir. Firmamız, alanında uzman eğitmenleri ile sizlere kaliteli bir pilates deneyimi yaşatmaktadır. Merkezimiz her zaman müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmektedir ve bu doğrultuda kendini sürekli geliştirmektedir.

Hatay pilates sektöründe yer alan firmamız, bölgesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Geniş hizmet yelpazemiz mevcuttur. Bu hizmetlerden bazılarını sayacak olursak şunlardır; pilates eğitimi, çocuk jimnastik eğitimi, kick boks eğitimi, hamile pilatesi, kadın pilates eğitim programları, özel pilates dersleri, grup pilates dersleri, yüzme kursu gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu doğrultuda hizmetlerimiz sürekli artış göstermektedir.

Firmamız, uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde sizler de spordan zevk alacaksınız. Pilates sporunu kolay bir şekilde yapmak için bizi tercih edebilirsiniz. Her seviyeden eğitimlerimiz mevcuttur. Her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre en uygun hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti garantisiyle durmadan çalışıyoruz. Sağlıklı bir yaşam için spora herkesin ihtiyacı vardır. Sizleri de salonumuza spor yapmaya bekliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolaydır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir ya da salonumuza uğrayabilirsiniz. Sizlerin sorunlarına en kısa sürede çözüm üreteceğiz ve bir spor programı ortaya çıkaracağız. En kaliteli spor için bizi seçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR