• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Deniz Sağlık Kabini (deniz Health Vogue)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Caner Karagöz

  • firma instagram

Deniz Sağlık Kabini ( deniz Health Vogue ) isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandırmış firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, sunduğu kaliteli hizmetler ile sağlık sektörüne son derece büyük katkılarda bulunmuştur. Yüzlerce kişiden oluşan deneyimli çalışan kadrosu ve ve ferah mekânı ile müşterilerine son derece kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamız her yerde adından sıkça söz ettirmektedir. Canım memnuniyete odaklı çalışıp hizmet sunmakta olan değerli firmamız, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişiyor. Son teknoloji cihazları ve deneyimli çalışan kadrosu ile firmamız oldukça kaliteli bir hizmet sunuyor. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet alarak sağlık sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz, birbirinden farklı hizmetleri ile müşterisine geniş yelpazeli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Hem kendi mekânında hem de evinizde hasta bakım hizmeti sunmakta olan firmamız, tıbbi cihaz satışı da yapmaktadır. Hastalıklarınıza çare olurken aynı zamanda ihtiyacınız olan cihazları da temin eden firmamız, sizlere sunduğu çok yönlü hizmeti ile adeta Hızır gibi yetişmektedir. Özellikle Evde hasta bakımı hizmeti ile de adeta cankurtaran konumunda olan firmamız, bu yanı ile de bu sektörde hizmet sunmakta olan diğer firmalar ile arasındaki en büyük farkı ortaya koymaktadır.

Sizleri bir telefon kadar yakın olan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Acil servis dışında özellikle randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak sağlık hizmeti almak için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

istanbul üsküdar sağlık kabini,

üsküdar evde hasta bakımı,

sağlık kabini,

alo sağık kabini,

evde serum takma,

özel sağlık kabini,

gebelik testi,

tansiyon ölçme,

şeker ölçümü,

evde sonda takma,

evde sağlık hizmeti,

serum fiyatları,

aşı merkezi,

evde enjeksiyon,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR