• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derince Moda

Adres :

Ataevler Mahallesi Yılmaz Akkılıç Caddesi No: 19 Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferit Avdan

E-Posta Adresi :

nesibeavdan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 676 35 88

Whatsapp 2:

0 (530) 824 41 70

Whatsapp 3:

0 (532) 676 35 88

Whatsapp 4:

0 (535) 026 15 41

Derince Moda

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Derince Modaailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Derince Modaailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde tekstil sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR