• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dervişoğulları Sigorta

Adres :

Merkez Mahallesi Bakırcılar Caddesi No : 95 Kat : 1 Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Buğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dervisogullarisigorta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 821 32 55

Whatsapp 2:

0 (544) 821 32 55

İnsanların yaşamlarında her konuda iyi bir güvenceye sahip olması oldukça önem arz etmektedir. Sahip olduğumuz bir ev bir araba ya da yaşamımıza dair pek çok konuda güvenliğin sağlanması açısından sigorta hizmetleri önemli bir yer tutmaktadır. Bu hizmetler sayesinde geleceğe yönelik iyi bir plan ve strateji oluşturulur. Bunun önemli etkisi ise bizlerin ileride beklenmedik şekilde karşılaşacağımız durumlarda ortaya çıkmaktadır. Çünkü gelecekte neler olacağını bilmek mümkün değildir ve her zaman yaşanacak her soruna karşı hazırlıklı olmak gerekir. Bu anlamda sigorta hizmetleri insan yaşamında en fayda sağlayıcı olanaklardan biridir. Bizler bu alanda hizmet veren Kars Dervişoğulları Sigorta firması olarak müşterilerimizin birçok türde sigorta işlemlerini yapabilmesine olanak sağlamaktayız. İş yeri sigortası, mesleki sorumluluk sigortası, hayat sigortası, kaza sigortası, yangın sigortası, deprem sigortası ve trafik sigortası gibi seçeneklerimizle müşterilerimizin gereksinimlerine uygun hizmetler sunmaktayız.

İnsanların her zaman güvenilir hizmetler alması ve güvencelerinin sağlanması için bizler daima çalışmalarımıza büyük bir özveri ve hassasiyetle yaklaşmaktayız. Çağdaş, ilkeli ve gereksinimleri ön planda tutan ve insan yaşamını önemseyen bir hizmet prensibiyle bu alandaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışmalarımız kapsamında kişi veya kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek her gereksinime yönelik etkin destekler sunmaktayız.

Sigortacılık alanında verdiğimiz hizmetlerde hizmet kalitemizden asla ödün vermeden, her zaman yenilikçi düşünüp gelişmeyi hedefleyen bir bakış açısını benimsemekteyiz. Müşterilerimizle olan güven bağının markamızı ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştıracağından emin olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR